window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-142424577-8');

Dezynfekcja Łódź

Dezynfekcja jest to skuteczna ochrona ludzi i zwierząt przed szkodliwym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów, bakterii. Często mogą one wywoływać groźne choroby i nieprzyjemne, zarówno dla człowieka, jak i dla zwierząt, konsekwencje. Nasza firma profesjonalnie i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zabezpiecza pomieszczenia pod względem:

 • Wirusobójczym,
 • Bakteriobójczym,
 • Prątkobójczym,
 • Grzybobójczym.

Zwykłe środki chemiczne i domowe metody nie zapewniają całkowitej skuteczności, a dezynfekcja na własną rękę może przynieść szereg nieoczekiwanych rezultatów. Chcesz poczuć się bezpiecznie? Skorzystaj z naszych usług!

Dlaczego wybrać dezynfekcję metodą zamgławiania ULV?

 • Zamgławianie ULV to niezwykle skuteczny sposób dezynfekcji pomieszczeń. Cały proces przeprowadzany jest dzięki urządzeniu nazywanemu generatorem zimnej mgły. To właśnie on rozprowadza na powierzchniach środek dezynfekujący o odpowiednim stężeniu wraz z wodą.
 • Generator zimnej mgły doprowadza do powstania mikroskopijnych kropel (nawet o 10 razy mniejszych niż dezynfekcja pomieszczeń metodą opryskową). Metoda ta pozwala na docieranie do najtrudniej dostępnych dla człowieka miejsc, czemu właśnie zamgławianie zawdzięcza swoją wysoką skuteczność dezynfekującą.
 • Mgła wytwarzana przy procesie zamgławiania jest bezpieczna właściwie dla wszystkich powierzchni, dzięki czemu nie ma ograniczeń przy jej stosowaniu. Zamgławianie będzie więc doskonałe w różnego rodzaju obiektach, np. w ogromnych magazynach, mniejszych biurach, a nawet w pojazdach, takich jak karetki.
 • W naszej codziennej pracy zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska, dlatego wszelkie preparaty, które używane są przez nas przy zamgławianiu są ekologiczne oraz biodegradowalne.
 • .col-sm-3
  .col-sm-6
  .col-sm-3
 • Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa dezynfekcja pomieszczeń jest niezwykle ważnym aspektem naszego codziennego funkcjonowania. Różnorodne regulacje prawne nakładają na podmioty, takie jak pracodawcy, wymagania dotyczące regularnego dezynfekowania powierzchni. Nasza firma oferuje pod tym względem kompleksowe usługi – dopasujemy częstotliwość zamgławiania, dobierzemy odpowiednie środki chemiczne, zastosujemy profesjonalne urządzenia. Nasze doświadczenie w dezynfekcji pozwala nam wykonywać tę usługę na najwyższym poziomie.
 • Generatory mgły specjalista technolog dobiera do rodzaju pomieszczenia – w niewielkich przestrzeniach będą to ręczne generatory, za pomocą których nasz pracownik rozpyli środek w pomieszczeniu. W wielkopowierzchniowych obiektach wykorzystujemy profesjonalne zamgławiacze przypominające armatki, dzięki którym dezynfekcja pomieszczeń przebiega w znacznie szybszym tempie.

Skuteczna dezynfekcja

Odezwij się do nas!

insektorddd@gmail.com

881 200 317

725 890 549

Kontakt
  Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Profesjonalna organizacja pracy
  • Usługi wykonywane w oparciu o bezpieczne produkty
  • Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta

  Dezynfekcja FAQ

  Czy dezynfekcja pomieszczeń działa na koronawirusa?

  Dezynfekcja metodą zamgławiania jest w pełni skuteczna w walce z koronawirusem. W dobie walki z pandemią ważne jest przede wszystkim zabezpieczenie miejsca pracy w sposób zrównoważony – tak, aby nie było bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia pracownika, a także aby nie utrudniać wykonywania jego obowiązków. Zamgławianie idealnie łączy w sobie te cechy.

  Czy zamgławianie niszczy powierzchnie?

  Dezynfekcja metodą ULV jest w pełni bezpieczna dla wszystkich powierzchni. Mgła powstała z rozpylaczy nie pozostawia żadnych śladów na ścianach czy innych powierzchniach. Zamgławianie opiera się na mgle o niskiej temperaturze, dzięki czemu wiele środków biobójczych zachowuje swoje właściwości.

  Na co działa zamgławianie ULV?

  Zamgławianie to nie tylko walka z koronawirusem. Badania wykazały, że metoda ta poradzi sobie również z innymi wirusami, takimi jak Adenovirus typu 5, Murinenorovirus, a także ze świńską grypą A/H1N1 oraz ptasią grypą A/H5N1. Eliminuje pałeczki gruźlicy oraz bakterie e-coli, a także wykazuje pozytywne działania w przypadku dezynsekcji – eliminuje rozmaite insekty: muchy, pluskwy, karaluchy, roztocza.

  Dezynfekcja Łódź – czy to hasło oznacza, że pracujecie wyłącznie w Łodzi?

  Nie, pracujemy na terenie całego województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Naszym priorytetem jest jednak zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego w przypadku konieczności dezynfekcji większych powierzchni, jesteśmy w stanie dojechać wszędzie.