“Jedno jest pewne! Zawsze działamy skutecznie...”
881 200 317 
725 890 549
       Zapraszamy do kontaktu
Menu
Dezynfekcja jest to skuteczna ochrona ludzi i zwierząt przed szkodliwym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów i bakterii. Zabezpieczamy pomieszczenia pod względem wirusobójczym, bakteriobójczym, prątkobójczym oraz grzybobójczym.
Niekiedy konieczne jest przywrócenie danemu miejscu dawnej czystości i nieskazitelności. Zwykłe środki chemiczne i domowe metody nie zapewniają całkowitej skuteczności. Często bakterie i wirusy mogą wywołać groźne choroby i nieprzyjemne konsekwencje.

DEZYNFEKCJA – ZAMGŁAWIANIE POMIESZCZEŃ 

Na czym polega zamgławianie ULV? 

Metodę zamgławiania ULV ( generator zimnej mgły) – polega ona na rozprowadzeniu cieczy roboczej ( środek dezynfekcyjny o odpowiednim stężeniu wraz z wodą) za pomocą generatora zimnej mgły,  podczas zabiegu powstają krople 10 razy mniejsze, niż w przypadku oprysku, które dają efekt mgły unoszącej się w powietrzu, dzięki temu cząsteczki wody wraz ze skutecznymi preparatami dezynfekującymi penetrują każdą najmniejszą szczelinę.
Preparaty wykorzystywane przez nas w dezynfekcji są ekologiczne i ulegają biodegradacji

 


W jakich miejscach stosuje się zamgławianie ULV ?

Metoda zamgławiania ULV jest na tyle bezpieczna i uniwersalna, że można ją stosować niemal na wszystkich obiektach – zarówno w biurach, do którego codziennie przychodzą dziesiątki pracowników, jak i na halach magazynowych oraz w pojazdach, np. w karetkach, taksówkach. Potrzeba dezynfekcji jest w dzisiejszych czasach nieoceniona – pracodawcy muszą sprostać wysokim wymaganiom stawianych przez rozmaite regulacje prawne. Dopasujemy częstotliwość zamgławiania, dobierzemy odpowiednie środki chemiczne i profesjonalne urządzenia.

Nasze doświadczenie w przeprowadzonych dezynfekcjach pozwala nam przeprowadzić tą usługę na najwyższym poziomie.

 

Dezynfekcja miejsc pracy

W dobie walki z pandemią koronawirusa, ważne jest zabezpieczenia miejsca pracy w sposób zrównoważony – tak, aby nie było bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia pracownika, ani aby nie utrudniać wykonywania jego obowiązków. Zamgławianie idealnie łączy w sobie te cechy. Metoda ULV opiera się na mgle o niskiej temperaturze, dzięki czemu wiele środków biobójczych zachowuje swoje właściwości.

Generatory mgły specjalista technolog dobiera do rodzaju pomieszczenia – w niewielkich przestrzeniach będą do ręczne generatory, za pomocą którego nasz pracownik rozpyli środek w pomieszczeniu. Na wielkopowierzchniowych obiektach stawiamy profesjonalne zamgławiacze, przypominające armatki – pozwalają one na dezynfekcję w znacznie szybszym tempie. Warto wspomnieć, że mgła powstała z takich rozpylaczy nie pozostawia żadnych śladów na ścianach czy innych powierzchniach, nie wymagane jest również późniejsze wietrzenie pomieszczeń.

Zamgławianie to jednak nie tylko walka z koronawirusem – badania wykazały, że metoda ta poradzi sobie również z innymi wirusami, takimi jak Adenovirus typu 5, Murinenorovirus, a także ze świńską grypą A/H1N1, oraz ptasią grypą A/H5N1. Eliminuje pałeczki gruźlicy oraz bakterie e.coli a także wykazuje pozytywne działania w przypadku dezynsekcji – eliminuje rozmaite insekty: muchy, pluskwy, karaluchy, świerzb oraz roztocza.

 

Na jakim terenie działamy?

Oferujemy zabiegi dezynfekcji na terenie całego województwa łódzkiego i mazowieckiego. 
W przypadku większych powierzchni jesteśmy w stanie dojechać wszędzie.