window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-142424577-8');

Kim jesteśmy?

INSEKTOR to firma, która specjalizuje się przede wszystkim w dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Zajmujemy się również neutralizacją nieprzyjemnych zapachów, usuwaniem gniazd os/szerszeni, a także odpluskwianiem i odkomarzaniem.

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem. Jako priorytet traktujemy Państwa zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu zaufało nam już wielu klientów.

Działamy na terenie całego miasta Łódź, a także w jego okolicach. Wykonujemy usługi nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w halach magazynowych, lokalach gastronomicznych, hotelach, biurach, placówkach edukacyjnych i wielu innych.

Potrzebujesz dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji? Na Twojej posiadłości zalęgły się osy lub szerszenie? A może nie wiesz, jak usunąć nieprzyjemny zapach? Odezwij się do nas!

Co nas wyróżnia?

  • Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzone sposoby oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i bezpiecznych produktów. Jednocześnie nie zamykamy się na nowoczesne metody, idąc z duchem czasu i dostosowując naszą działalność do wszelkich nowinek w branży.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zagwarantować pełną skuteczność wszystkich naszych działań. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, których prawdziwą pasją jest pomaganie ludziom.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując każdemu z nich nie tylko profesjonalne usługi, ale także fachowe doradztwo. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa satysfakcjonująca. Przy wykonywaniu usług zawsze zachowujemy pełną dyskrecję.
  • Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego w pracy zawsze zachowujemy szczególną ostrożność, a także przestrzegamy wszystkich niezbędnych standardów obsługi. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo martwić się o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.

Opinie klientów

Od lat w mojej kuchni zmagałam się z powracającymi molami. Korzystałam z usług wielu firm, niestety bezskutecznie, bo mole ciągle się pojawiały. Dopiero Insektor pomógł mi się ich pozbyć raz na zawsze. Firma profesjonalna i rzetelna, wszystkim bardzo polecam!

Kasia ze Zgierza

Firma jak najbardziej godna polecenia. Szybko dostałem dokładną wycenę, a usługa wykonana bez żadnych zastrzeżeń. Panowie bardzo kontaktowi i widać, że znają się na rzeczy. Wszystko poszło sprawnie i bezpiecznie, a po pluskwach ani śladu.

Adam z Łodzi

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Profesjonalna organizacja pracy
  • Usługi wykonywane w oparciu o bezpieczne produkty
  • Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta