window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-142424577-8');

Odkomarzanie Łódź

Odkomarzanie jest usługą, która ma na celu walkę z owadami, takimi jak komary oraz meszki. Insekty te są na co dzień uciążliwe nie tylko dla człowieka, ale także dla zwierząt. Dzięki odkomarzaniu odzyskamy przyjemność ze spędzania czasu na świeżym powietrzu, szczególnie w ciepłe dni, kiedy wspomniane owady są najbardziej aktywne. Odkomarzanie można przeprowadzić:

 • W przydomowych ogrodach,
 • W parkach miejskich,
 • W przestrzeniach nad stawami oraz oczkami wodnymi,
 • We wszystkim miejscach, w których dokuczają nam insekty.

Irytuje Cię ilość komarów w pobliżu Twojego domu? Problem nie znika mimo stosowania środków odstraszających owady? Skorzystaj z profesjonalnej usługi odkomarzania i na nowo ciesz się spokojnymi wieczorami spędzanymi na świeżym powietrzu!

Jak się przygotować do zabiegu odkomarzania?

 • Proces odkomarzania wymaga pewnych czynności przygotowawczych. Ponieważ leży nam na sercu przede wszystkim bezpieczeństwo naszych klientów, zawsze przed wykonaniem usługi dokładnie informujemy o konieczności przeprowadzenia działań przygotowawczych.
 • Należy pamiętać, że zabieg odkomarzania może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy na zewnątrz panuje odpowiednia pogoda. Również pora dnia nie jest dla odkomarzania obojętna – powinno być ono przeprowadzane wczesnym rankiem lub późno po południu.
 • Jeśli odkomarzanie ma zostać przeprowadzone w ogrodzie, a w domu mieszkają dzieci, należy odpowiednio zabezpieczyć ich zabawki, które znajdują się na zewnątrz. Najlepiej schować je do zamkniętego pomieszczenia. Jeśli jest to niemożliwe, konieczne będzie ich szczelne przykrycie.
 • Pamiętać należy także o takich czynnościach, jak zabezpieczenie akwenów (np. zarybionych oczek wodnych). W naszej pracy nie zapominamy o ochronie pożytecznych owadów, np. pszczół. Dlatego też, jeśli w pobliżu miejsca odkomarzania znajduje się pasieka, wówczas przypominamy o konieczności poinformowania sąsiadów o planowanym zabiegu.

Ogólnodostępne środki przeciw komarom są powszechnie używane, jednak ich skuteczność zwykle jest znikoma. Warto skorzystać z profesjonalnej usługi odkomarzania, aby zapewnić naszym bliskim beztroskie chwile spędzane na świeżym powietrzu. Chcesz uwolnić się od komarów? Zapraszamy do kontaktu!

Jedną z metod odkomarzania, jaką oferuje nasza firma, jest metoda opryskowa. Samodzielnie przygotowujemy właściwe środki chemiczne, którymi następnie opryskujemy dokładnie przestrzeń, zwracając szczególną uwagę na te miejsca, w których przebywają komary, a także na ich miejsca lęgowe.

Kolejną metodą odkomarzania, z której korzystamy, jest zamgławianie przestrzenne. Sposób ten jest uznawany za niezwykle skuteczny, co potwierdzają opinie naszych klientów. Podczas zamgławiania wydzielana jest chemiczna mgła, której krople są bardzo małe i lekkie, a dzięki temu bez problemu są one w stanie się unosić i docierać w naprawdę trudno dostępne miejsca, takie jak gęste krzewy czy zarośla.

Chcesz zlecić odkomarzanie?

Odezwij się do nas!

insektorddd@gmail.com

881 200 317

725 890 549

Kontakt
  Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Profesjonalna organizacja pracy
  • Usługi wykonywane w oparciu o bezpieczne produkty
  • Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta

  Odkomarzanie FAQ

  Przez jaki czas odkomarzanie jest skuteczne?

  Skuteczność zabiegu odkomarzania jest sprawą bardzo indywidualną. Zależy to bowiem od wielu czynników zewnętrznych. Najczęściej efekty widoczne są do około 4 tygodni, jednak np. częste ulewne deszcze, które następują po zabiegu odkomarzania, mogą spowodować nieznaczne skrócenie tego okresu, ponieważ preparat krócej utrzymuje się wówczas na powierzchniach.

  Na jakim obszarze najlepiej wykonać odkomarzanie?

  Nasza firma oferuje odkomarzanie zarówno na małych, jak i na bardzo dużych przestrzeniach. Doświadczenie pokazuje, że najlepiej przeprowadzić taki zabieg na jak największym terenie. Niekiedy warto namówić na odkomarzanie także osoby z pobliskich posiadłości, ponieważ znacznie podniesie to skuteczność tego zabiegu, a także przedłuży jego działanie.

  Odkomarzanie Łódź – czy to hasło oznacza, że pracujecie wyłącznie w Łodzi?

  Zdecydowanie nie – dojedziemy wszędzie, gdzie tylko będziecie na Państwo potrzebować. Najczęściej zajmujemy się odkomarzaniem na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

  Czy komary rzeczywiście są groźne?

  Obecne w Polsce gatunki komarów nie przenoszą niebezpiecznych chorób zakaźnych. Niemniej jednak, ukąszenia tych owadów znacznie utrudniają nam codzienne życie. Czerwone, swędzące bąble są szczególnie uciążliwe dla najmłodszych dzieci. Aby pozbyć się tego problemu, warto skorzystać z oferowanej przez naszą firmę usługi odkomarzania.

  Czy deszcz przeszkadza przy odkomarzaniu?

  Przy zabiegu odkomarzania pogoda odgrywa bardzo dużą rolę. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zawsze przed planowanym zabiegiem dokładnie sprawdzamy sytuację meteorologiczną. Odkomarzania nie przeprowadza się w przypadku ulewnego deszczu, ponieważ wtedy środki chemiczne są bardzo szybko wymywane.