“Jedno jest pewne! Zawsze działamy skutecznie...”
881 200 317 
725 890 549
       Zapraszamy do kontaktu
Menu

Neutralizacja zapachów

Po wystąpieniu szkód zalewowych, przepaleniu się przewodu, intensywnym paleniu nikotyny lub po rozlaniu mleka na dywanie, usunięcie plam następuje szybko i łatwo. Znacznie trudniejsze jest usunięcie nieprzyjemnych zapachów. Eliminacja tych uciążliwych skutków możliwa jest po zastosowaniu naszych metod. Profesjonalne, skuteczne i dogłębne usuwanie źródła problemu.
Ściany, podłogi i meble mogą znowu odetchnąć świeżym powietrzem.
 Część osób decyduje się na ozonowanie i to błąd. Ozonowanie jest skuteczne tylko do oczyszczenia powietrza, jednak w przypadku kiedy smród nadal wydobywa się ze ścian, wykładzin czy tapicerki samochodowej po prostu nie zadziała skutecznie, a najlepszą metodą działania jest naniesienie preparatu bezpośrednio na jego przyczynę.

Usuwamy nieprzyjemne zapachy metodą zamgławiania ULV w: - pokojach hotelowych - pomieszczeniach po palaczach tytoniu - samochodach i innych pojazdach - po pożarze - zatęchłych pomieszczeniach - po malowaniu - pomieszczeniach gdzie przebywają zwierzęta - pomieszczeniach po zmarłych - magazynach - firmach - i innych...
Usuwamy nieprzyjemne zapachy metodą zamgławiania ULV w:
- pokojach hotelowych
- pomieszczeniach po palaczach tytoniu
- samochodach i innych pojazdach
- po pożarze
- zatęchłych pomieszczeniach
- po malowaniu
- pomieszczeniach gdzie przebywają zwierzęta
- pomieszczeniach po zmarłych
- magazynach
- firmach
- i innych...