window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-142424577-8');

Neutralizacja zapachów

Zwykle usunięcie plam z powierzchni następuje bardzo szybko i bez większych trudności. Znacznie bardziej skomplikowanym zadaniem jest pozbycie się odoru. Oferujemy neutralizację nieprzyjemnych zapachów w przypadku:

 • Wystąpienia szkód zalewowych,
 • Przepalenia się przewodu,
 • Częstego palenia nikotyny w pomieszczeniu,
 • Wielu innych sytuacji.

Nasza firma oferuje profesjonalne usuwanie skutków tych zdarzeń. Stosujemy sprawdzone metody, a dzięki temu skutecznie i dogłębnie usuwamy źródło problemu. Chcesz w swoim domu znów odetchnąć świeżym powietrzem? Skorzystaj z usług naszej firmy!

Dlaczego warto skorzystać z metody zamgławiania ULV?

 • Zamgławianie ULV to jeden ze sposobów neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Swoją skuteczność zawdzięcza temu, że wykorzystuje tzw. chemiczną mgłę, której mikroskopijne kropelki wypełniają całe pomieszczenie, a dzięki temu przykre zapachy zostają szybko zlikwidowane.
 • Metoda zamgławiania ULV jest skuteczniejsza niż ozonowanie. Drugi sposób bowiem nadaje się bardziej do oczyszczenia samego powietrza. Jeśli przykry zapach nadal wydobywa się ze ścian czy wykładzin, cała praca nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Najlepszą metodą działania jest naniesienie preparatu bezpośrednio na jego przyczynę.
 • Zamgławianie ULV jest w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych, takich jak pies czy kot. Po przeprowadzeniu zabiegu należy odczekać parę godzin (w zależności od indywidualnych wytycznych), aż w pełni bezpiecznie będziemy mogli wrócić do pomieszczenia.
 • Neutralizacja przykrych zapachów za pomocą zamgławiania ULV jest wygodna do przeprowadzenia w bardzo wielu miejscach – od zatęchłych pokojów, poprzez pomieszczenia, w których przebywają zwierzęta, aż do samochodów i innych pojazdów.

Proces likwidowania nieprzyjemnych zapachów zaczynamy zazwyczaj od domowych sposobów oraz ogólnodostępnych środków, które według producenta mają zneutralizować odór. Z doświadczenia wiemy jednak, że cięższe przypadki lepiej pozostawić profesjonalistom. W ten sposób zaoszczędzą Państwo nie tylko mnóstwo pieniędzy wydanych na nieskuteczne produkty, ale także bardzo dużo czasu.

W naszej firmie korzystamy ze sprawdzonych sposobów, których skuteczność potwierdzają zadowoleni z naszych usług klienci. Jesteśmy profesjonalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży. Z chęcią dobierzemy odpowiednią metodę, aby pomóc Państwu pozbyć się utrudniającego codzienne życie odoru, niezależnie od jego przyczyny.

Chcesz pozbyć się przykrego zapachu?
Odezwij się do nas!

insektorddd@gmail.com

881 200 317

725 890 549

Kontakt
  Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Profesjonalna organizacja pracy
  • Usługi wykonywane w oparciu o bezpieczne produkty
  • Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta

  FAQ

  Czy podczas usuwania brzydkich zapachów nie ucierpią moje meble?

  Do każdego naszego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając odpowiednie metody do konkretnego przypadku. Za priorytetowe uznajemy zadowolenie oraz poczucie bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego zawsze wybieramy taki sposób działania, dzięki któremu meble, ani inne wyposażenie nie zostaną naruszone.

  Czy usuwacie brzydkie zapachy po zwierzętach?

  Jedną z oferowanych przez nas usług jest neutralizacja odoru odzwierzęcego, z którym najczęściej mamy do czynienia u klientów będących właścicielami psów czy kotów. Nasza firma posiada w tego typu zleceniach wieloletnie doświadczenie, dlatego zawsze działamy bardzo sprawnie oraz skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie – zarówno dla ludzi, jak i dla pupili.

  Czy da się zneutralizować zapach po papierosach?

  Odór po papierosach jest szczególnie trudny do usunięcia na własną rękę, szczególnie, jeśli w pomieszczeniu ktoś palił papierosy przez wiele lat. Wówczas nieprzyjemny zapach wsiąka nie tylko w kanapy, materace i meble, ale nawet w ściany. Dzięki profesjonalnym metodom stosowanym przez naszą firmę, jesteśmy w stanie usunąć nawet tego typu trudne zapachy.

  Czy usuwanie nieprzyjemnych zapachów jest drogie?

  Jesteśmy firmą, której zależy przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, a nasze ceny zawsze dostosowane są do rodzaju usługi, wykorzystanych środków oraz nakładu pracy. Świadczymy szeroki wachlarz usług w dobrych cenach. Po więcej szczegółów zapraszamy do osobistego kontaktu.