window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-142424577-8');

Dezynsekcja Łódź

Dezynsekcja jest to proces polegający na zwalczaniu szkodliwych owadów, zwłaszcza pasożytów, takich jak karaluchy, prusaki, pluskwy (odpluskwianie), muchy, komary (opryski na komary), pchły. To usługa, która pomaga efektywnie zwalczyć nieproszonych gości. Jej skuteczność polega na dopasowaniu odpowiedniej metody do miejsca i skali problemu. Stosujemy metody:

 • Klasyczną (opryskową), która polega na aplikacji środków owadobójczych na powierzchnię za pomocą opryskiwaczy,
 • Żelową, która polega na aplikacji trutki w formie żelu. Żel nanosi się w miejscach, po których owady wędrują do ich kryjówek,
 • Zamgławianie ULV, które polega na rozprowadzeniu cieczy roboczej (środka owadobójczego o odpowiednim stężeniu) za pomocą generatora zimnej mgły.

Masz problem z dokuczliwymi owadami? Pozbędziemy się ich za Ciebie!

Jakie wyróżniamy owady szkodliwe dla człowieka?

 • O znaczeniu sanitarno-epidemiologicznym, które przenoszą choroby, niszczą przetworzoną żywność, zanieczyszczają gotowe produkty. Należą do nich karaczany, muchy, mrówki faraona.
 • O znaczeniu gospodarczym, które zjadają i uszkadzają żywność poprzez żerowanie i rozmnażanie się w produktach spożywczych. Tego rodzaju szkodniki magazynowe rozmnażają się bardzo szybko i doprowadzają do dużych strat gospodarczych. Należą do nich wołki zbożowe, mole spożywcze, mole ubraniowe, gryzki, rozkruszki.
 • Dokuczliwe, czyli takie, które powodują uczulenia, a także są drażniące dla człowieka. Potrafią skutecznie przeszkadzać w wypoczynku, a w skrajnych sytuacjach mogą być niebezpieczne. Pajęczaki, które mogą wywoływać uczulenie to np. roztocza, które mogą pasożytować na ptakach dzikich oraz domowych, a także roztocza występujące w kurzu. Mogą one powodować astmę oskrzelową.
 • Pasożytnicze, czyli takie, które żywią się krwią swojego żywiciela – człowieka. Warunki sprzyjające pasożytom to duże skupiska ludzi i rotacja krótko przebywających osób. Do najbardziej uciążliwych pasożytów można zaliczyć pluskwy, wszy, komary i pchły.
 • Jadowite, czyli np. osy lub szerszenie. Najbardziej niebezpieczna sytuacja występuje, gdy użądlenie nastąpi w okolicy języka, gardła czy przełyku. Jeśli poszkodowany nie otrzyma pomocy lekarskiej w ciągu kilku minut, może to doprowadzić nawet do śmierci.
 • Dla wielu z nas problem inwazji owadów w domu to temat krępujący, jednak zupełnie niepotrzebnie. Z decyzją o dezynsekcji nie należy zwlekać – im dłużej będziemy się nad nią zastanawiać, tym bardziej populacja owadów będzie się rozrastać. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, ponieważ działanie na własną rękę często okazuje się nieskuteczne i długotrwałe.
 • Proces dezynsekcji przeprowadzany przez naszą firmę polega nie tylko na usuwaniu dorosłych osobników owadów, ale także ich larw, a co za tym idzie, charakteryzuje się on niezwykłą skutecznością. Pracujemy przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków ostrożności, dzięki czemu nasze metody są w pełni bezpieczne dla człowieka. Dezynsekcja pozwoli zapomnieć Ci o inwazji uciążliwych owadów, a dzięki temu odzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Potrzebujesz dezynsekcji?

Odezwij się do nas!

insektorddd@gmail.com

881 200 317

725 890 549

Kontakt
  Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Profesjonalna organizacja pracy
  • Usługi wykonywane w oparciu o bezpieczne produkty
  • Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta

  Dezynsekcja FAQ

  Czy przy dezynsekcji nic nie grozi moim dzieciom?

  Przeprowadzając dezynsekcję, korzystamy z różnych metod. Należy zawsze pamiętać, że żadne środki chemiczne nie są obojętne dla człowieka. Wykonując naszą pracę, zachowujemy najwyższą staranność i przestrzegamy wszelkich zasad. Zawsze informujemy, jakie środki ostrożności należy podjąć, zarówno przed, jak i po dezynsekcji.

  Czy trudno się pozbyć zapachu chemikaliów po dezynsekcji?

  Podczas dezynsekcji używamy różnego rodzaju środków chemicznych, które naturalnie mają swój specyficzny zapach, który przez kilka godzin może być wyczuwalny. Po naszej pracy jednak starannie dbamy o wywietrzenie pomieszczeń poddawanych dezynsekcji. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie i komforcie naszych klientów.

  Ile kosztuje dezynsekcja?

  W celu zapoznania się z cenami naszych usług, zapraszamy do zakładki Cennik. Kwoty tam podane są orientacyjne i mogą ulec pewnym zmianom ze względu np. na wielkość pomieszczenia, które ma być poddane dezynsekcji czy szkodnika, który zadomowił się w mieszkaniu. Aby upewnić się co do dokładnej ceny, zapraszamy do osobistego kontaktu z nami.

  Czy istnieje ryzyko zniszczenia pomieszczenia podczas dezynsekcji?

  Produkty, których używamy podczas dezynsekcji, są bardzo skuteczne i działają niezwykle szybko. Są to oczywiście środki chemiczne, jednak nie należy martwić się o to, że przez dezynsekcję zniszczone zostaną np. meble czy podłoga. Przy naszej pracy dokładnie zabezpieczamy otoczenie i nie pozwalamy na to, by doszło do jakichkolwiek zniszczeń.